zdjecie_01 zdjecie_02
zdjecie_01 zdjecie_02
zdjecie_01 zdjecie_02

Wzorowi uczniowie

 
WZOROWI UCZNIOWIE 2016/2017

Kornelia Borowiak 5,72

Dominika Brzóstowicz 5,72

Antonina Spychała 5,82

Patryk Kałużny 5,64

Justine Kerkhoven 5,18

Julia Nowak 5,45

Paweł Ochowiak 5,09

Julia Szmytkowska 5,27

Patrycja Kosmowska 5,18

Julia Matan 5,0

Julian Herzog 4,9

Waleria Kozubińska 4,9

Antoni Tomczak 4,81

Patrycja Wasielewska 4,81

 

Klasa IV a

Nikola Andrzejewska 5,0

Benjamin Grobelski 4,81

Dominika Jaśkiewicz 5,0

Oskar Kasprzyk 5,18

Marietta Kurpik 5,18

Marcel Łazik 5,45

Aleks Samelak 5

Maja Sypniewska 5,45

 

Klasa IV b

Michalak Zuzanna 5,73

Gadzińska Marcelina 5,45

Marzyńska Aleksandra 5,45

Polaczyk Julia 5,45

Blacha Ada 5,18

Maciejewska Julia 5,09

Staniszewski Jakub 5,00

Chmielewska Jagoda 4,91

Górniak Zofia 4,91

Janiszewska Vanessa 4,91

 

Klasa IV c

Nikodem Mikołajczak 5,82

Górna Ewa 5,82

Jacek Malczewski 5,73

Szymon Budny 5,64

Oliwia Kurosińska 5,55

Wiktor Szcześniak 5,36

Gabriela Kaczmarek 5,27

Zuzanna Frydryszak 5,09

Alan Szewczyk 5,09

Nikodem Pęczkowski 5,0

Julia Jankowska 5,0

Jakub Wojtaszak 4,91

Martyna Bindalska 4.82

Oskar Kaczmarek 4,82

 

Klasa IV d

Bartosz Wojciechowski 5,45

Patryk Dębicki 5,36

Borys Gliński 5,27

Roksana Kaźmierczak 5,27

Oliwia Bączkowska 5,09

Natalia Gorzelańczyk 5,00

Judyta Węcka 4,91

Miłosz Sroczyński 4,82

Marcel Milczarek 4,82

 

Klasa IV e

Łukaszewska Maria 5,4

Machińska Agata 5,2

Lisiak Dominika 5,1

Imbiorowicz Łukasz 5,0

Mazurkiewicz Agata 5,0

Adamska Nicola 4,9

Swancar Kamil 4,9

Maćkowiak Klaudia 4,8

Tyc Marcin 4,8

Zielińska Zofia 4,8

 

 

Klasa V a

Olimpia Fryca 5,5

Marcelina Głowacka 5,0

Wanessa Jarecka 5,2

Oskar Kmiecik: 5,0

Weronika Maciejewska 5,5

Wiktoria Maciejewska 5,0

Joanna Nowak 5,0

Eliza Przybyłek 5,4

Wiktor Strzelczyk 5,4

Bartosz Szkudlarek 4,8

Anna Walkowska 4,8

Katarzyna Walkowska 4,9

 

Klasa V b

Mielcarek Marta 5,6

Zaworska Zofia 5,6

Zdziabek Amelia 5,3

Timm Justyna 5,2

Krauze Marika 5,1

Powroźnik Anita 5,1

Synakiewicz Gariela 4,9

Blacha Gabriela 4,8

Chojnacki Bartosz 4,8

Gruszka Wojciech 4,8

Natalia Manikowska 4,8

Więcek Julia 4,8

Klasa V c

Michalak Jan 5,64

Wicher Aleksander 5,6

Łuczak Olaf 5,55

Trawińska Joanna 5,45

Ziarniak Marika 5,45

Masłowska Faustyna 5,45

Napierała Dominika 5,36

Konieczny Konrad 5,36

Woźniak Natalia 5,36

Łatas Tymoteusz 5,18

Modrowski Adam 5,0

Skrzypczak Sandra 4,81

 

Klasa V d

Klaudiusz Bandulik 4,82

Martyna Dajerling 5,09

Weronika Jóźwiak 5,45

Wiktoria Kuś 5,27

Igor Piaskowski 5,45

Suszka Karol 5,0

Daniel Woźniak 4,82

Karolina Ziętkiewicz 4,82

 

Klasa VI a

Marta Timm 5,64

Krzesimir Makowski 5,64

Zuzanna Jankowska 5,45

Amelia Przybyłek 5,36

Igor Rosiński 5,36

Klaudia Serdyńska 5,27

Alicja Grygiel 5,27

Wiktor Kubczak 5,18

Patrycja Zawada 5,18

Łukasz Borowicz 5,0

Natalia Wiktorowska 4,9

 

Klasa VI b

Adamska Kinga 5,64

Banaszak Oliwia 5,55

Chojnacka Zuzanna 4,91

Ćwiok Emily 5,18

Fedorowicz Martyna 4,82

Gibowski Patryk 4,82

Kaczmarek Klaudia 5,45

Kempiński Jacek 5,18

Kosmowski Łukasz 5,45

Owczarczak Maria 5,09

Staniszewski Jan 5,36

Sworek Jakub 4,91

Świercz Martyna 5,0

Żak Konstancja 5,36

Klasa VI c

Wzorowi uczniowie 2015/2016

Nazwisko i imię/średnia

klasa

Urbaniak Amelia 5.82

Brzóstowicz Jagoda 5.63

Matuszak Zuzanna 5.63

Narożny Mikołaj 5.54

Ochowiak Mateusz 5.54

Matuszewska Zuzanna 5.27

Wesołek Laura 5.00

Mikołajczak Szymon 4.90

Marciniak Tymoteusz 4.81

 

VI a

Borowicz Laura 5,63

Łężna Oliwia 5,45

Wiśniewski Kacper 5,27

Łach Wiktoria 5,18

Miara Maksymilian 5,09

Kujawa Weronika 5,00

 

VI b

Zaworski Igor 5,45

Rewers Andrzej 5,36

Wizła Weronika 5,1

Ratajczak Olga 5,0

Chlebowska Oliwia 4,9

Ławniczak Kamila 4,9

Knopkiewicz Hubert 4,81

Nowicka Klaudia 4,81

Miriam Kozłowska 4,81

 

VI c

Bosacki Paweł 4,9

Dominiak Mateusz 4,9

Cieślak Dawid 4,9

Górecka Gabriela 4,9

Ignasiak Piotr 4,8

Jankowiak Dobrosława 4,8

Madaj Paulina 5,0

Parus Michał 5,2

Wielowski Michał 5,0

Zawierucha Oliwia 4,9

Zbieranek Nikola 4,8

Zieliński Piotr 5,1

 

VI d

Oliwia Dajerling 5,45

Anna Filipiak 5,54

Karolina Gorzelańczyk 5,54

Weronika Kierecka 5,54

Urszula Miedzińska 5,72

Katarzyna Mikołajczak 5,09

Maria Olejniczak 5,82

Michał Pluciński 4,81

Agata Szymkowiak 5,45

Hanna Witucka 5,72

Zuzanna Zygaj 5,63

 

VI e

Michał Andrzejczak 5,82

Magdalena Kowalska 5,72

Klaudia Kozłowska 5,7

Agata Paluszak 5,63

Agata Dragon 5,45

Kacper Kubczak 5,45

Maciej Głowacki 5,45

Klaudia Paczyńska 5,36

Kinga Wesołowska 5,36

Aleksy Sierakowski 5,36

Olaf Barański 5,27

Karolina Walkowska 5,18

Fabian Tomaszewski 5,18

Laura Zygaj 5,18
Norbert Olejniczak 5,18

Franciszek Broniarczyk 5,0

Julia Smodlibowska 4,9

 

VI f

Bandulik Klaudiusz 4,9

Czerwiński Bartosz 4,8

Dajerling Martyna 5,0

Jóźwiak Weronika 5,45

Kuś Wiktoria 5,0

Piaskowski Igor 5,27

V a

Timm Marta 5,54

Serdyńska Klaudia 5,36

Grygiel Alicja 5,18

Jankowska Zuzanna 5,18

Makowski Krzesimir 5,18

Przybyłek Amelia 5,09

Rosiński Igor 5,09

Kubczak Wiktor 5,0

Wiktorowska Natalia 5,0

Borowicz Łukasz 4,9

V b

Adamska Kinga 5,18

Banaszak Oliwia 5,27

Byliński Dawid 5,00

Ćwiok Emily 5,18

Fedorowicz Martyna 4,91

Gibowski Patryk 4,82

Kaczmarek Klaudia 5,27

Kasprzyk Dominika 4,82

Kempiński Jacek 5,09

Kosmowski Łukasz 5,27

Owczarczak Maria 4,91

Staniszewski Jan 5,18

Sworek Jakub 4,91

Świercz Martyna 5,00

Zehner Michał 4,91

Żak Konstancja 5,27

Żurawska Amelia 4,82

V c

Łukaszewska Maria 5,27

Lisiak Dominika 5,18

Machińska Agata 5,1

Mazurkiewicz Agata 5,1

Swancar Kamil 5,1

Stengert Daria 5,0

Imbiorowicz Łukasz 5,0

Tyc Marcin 4,9

Zielińska Zofia 4,9

IV a

Fryca Olimpia 5,2

Głowacka Marcelina 5,1

Jarecka Wanessa 5,1

Kmiecik Oskar 5,0

Maciejewska Weronika 5,5

Maciejewska Wiktoria 5,0

Przybyłek Eliza 4,9

Strzelczyk Wiktor 5,1

Szkudlarek Bartosz 4,9

Walkowka Anna 4,9

Walkowska Katarzyna 4,9

 

IV b

Mielcarek Marta 5,4

Zaworska Zofia 5,3

Zdziabek Amelia 5,3

Powroźnik Anita 5,2

Krauze Marika 5,1

Manikowska Natalia 5,1

Synakiewicz Gabriela 5,1

Chojnacki Bartosz 4,9

Erenz Adam 4,9

Tyx Natan 4,9

Więcek Julia 4,9

Timm Justyna 4,8

IV c

Napierała Dominika 5,45

Trawińska Joanna 5,45

Woźniak Natalia 5,45

Łuczak Olaf 5,36

Masłowska Faustyna 5,27

Łatas Tymoteusz 5,18

Michalak Jan 5,18

Wicher Aleksander 5,18

Ziarniak Marika 5,18

Banaszak Weronika 4,81

Skrzypczak Sandra 4,81

IV d

 

 

Wzorowi uczniowie 2014/2015

Imię i nazwisko/średnia

Klasa

  1. Klaudiusz Bandulik – 5,0
  2. Martyna Dajerling – 4,9
  3. Weronika Jóźwiak – 4,9
  4. Wiktoria Kuś – 4,8
  5. Igor Piaskowski – 5,0
  6. Dawid Grochowski – 4,8

 

IV a

  1. Marta Timm – 5,4
  2. Klaudia Serdyńska – 5,3
  3. Zuzanna Jankowska – 5,1
  4. Krzesimir Makowski – 5,1
  5. Igor Rosiński – 5,1
  6. Alicja Grygiel – 5,0
  7. Wiktor Kubczak – 4,9
  8. Amelia Przybyłek – 5,0
  9. Natalia Wiktorowska – 4,9

 

IV b

  1. Kinga Adamska – 5,09
  2. Oliwia Banaszak – 5,18
  3. Dawid Byliński – 5,18
  4. Zuzanna Chojnacka – 5,00
  5. Emily Ćwiok – 5,09
  6. Martyna Fedorowicz – 5,18
  7. Patryk Gibowski – 5,09
  8. Klaudia Kaczmarek – 5,18
  9. Jacek Kempiński – 5,18
  10. Łukasz Kosmowski - 5,27
  11. Maria Owczarczak -5,18
  12. Jan Staniszewski- 5,27
  13. Jakub Sworek - 4,91
  14. Martyna Świercz - 5,36
  15. Michał Zehner - 5,27
  16. Konstańcja Żak - 5,09

 

IV c

  1. Amelia Urbaniak – 5,54
  2. Mikołaj Narożny – 5,54
  3. Zuzanna Matuszak – 5,27
  4. Jagoda Brzóstowicz – 5,27
  5. Szymon Mikołajczak – 5,09
  6. Mateusz Ochowiak – 5,09
  7. Miłosz Kowalski – 4,81
  8. Zuzanna Matuszewska – 4,81

 

V a

  1. Laura Borowicz – 5,45
  2. Wiktoria Łach – 5,36
  3. Kacper Wiśniewski – 5,27
  4. Oliwia Łężna – 5,0
  5. Maksymilian Miara – 5,0
  6. Weronika Kujawa – 4,9

 

V b

  1. Andrzej Rewers – 5,18
  2. Igor Zaworski – 5,18
  3. Klaudia Zehner – 5,0
  4. Miriam Kozłowska – 4,81
  5. Olga Ratajczak – 4,81
  6. Igor Więcek – 4,81
  7. Weronika Wizła – 4,81

V c

  1. Paweł Bosacki – 4,9
  2. Dawid Cieślak – 4,9
  3. Mateusz Dominiak – 5,0
  4. Gabriela Górecka – 4,9
  5. Piotr Ignasiak – 5,1
  6. Dobrosława Jankowiak – 4,8
  7. Paulina Madaj – 4,8
  8. Michał Parus – 4,8
  9. Michał Wielowsi – 5,4
  10. Nikola Zbieranek – 4,8

 

V d

  1. Oliwia Dajerling – 5,36
  2. Anna Filipiak – 5,36
  3. Karolina Gorzelańczyk – 5,36
  4. Weronika Kielecka – 5,27
  5. Urszula Miedzińska – 5,54
  6. Katarzyna Mikołajczak – 5,18
  7. Maria Olejniczak – 5,63
  8. Michał Pluciński – 4,9
  9. Agata Szymkowiak – 5,36
  10. Hanna Witucka – 5,45
  11. Zuzanna Zygaj – 5,36

 

V e

  1. Maciej Głowacki – 5,2
  2. Michał Andrzejczak – 5,7
  3. Kacper Kubczak – 5,45
  4. Olaf Barański – 5,3
  5. Magdalena Kowalska – 5,4
  6. Aleksy Sierakowski – 5,4
  7. Agata Paluszak – 5,4
  8. Agata Dragon – 5,3
  9. Klaudia Kozłowska – 5,45
  10. Kinga Wesołowska – 5,3
  11. Karolina Walkowska – 4,9
  12. Klaudia Paczyńska – 5,1
  13. Fabian Tomaszewski – 5,0
  14. Franciszek Broniarczyk – 4,8
  15. Norbert Olejniczak – 5,0
  16. Julia Smodlibowska – 5,0
  17. Laura Zygaj – 4,9

V f

  1. Anita Foterek – 4,8
  2. Miłosz Gmerek – 5,6
  3. Iga Kulawiak – 5,2
  4. Joanna Maciejak – 5,6
  5. Julia Mazur – 5,0
  6. Wojciech Nowak – 5,7
  7. Maria Patelka – 5,4
  8. Julia Pluta – 5,0
  9. Mateusz Rej – 5,1
  10. Natalia Warczygłowa – 5,5
  11. Ida Wernicka – 4,8

 

VI a

  1. Eryk Paczyński – 5,18
  2. Jakub Bojarski – 5,09
  3. Zuzanna Tomczak – 5,09
  4. Zuzanna Michalak – 5,00
  5. Mikołaj Radny – 5,00
  6. Klaudiusz Kraska – 4,90
  7. Agnieszka Czupryniak – 4,81

VI b

  1. Wiktoria Bukowska – 5,6
  2. Krystian Chmielewski – 4,8
  3. Jagoda Graczyk – 5,4
  4. Kalina Grodzka – 4,8
  5. Martyna Guzowska – 5,6
  6. Hubert Konieczny – 5,4
  7. Antonina Kowalczyk – 4,8
  8. Oliwia Kwaśniewska – 4,8
  9. Oliwia Pietrzak – 5,1
  10. Julia Radecka – 5,3
  11. Wiktoria Rybka – 5,5
  12. Julia Szarzyńska – 4,9
  13. Martyna Trawińska – 5,5
  14. Julia Parus - 4,8

 

VI c

  1. Aleksandra Andrzejczak – 4,8
  2. Mikołaj Chojnacki – 5,18
  3. Natalia Frątczak – 4,8
  4. Julia Musiałowska – 5,7
  5. Szymon Musiałowski – 5,5
  6. Marietta Nowaczyk – 5,3
  7. Gabriela Pawłowska – 4,8
  8. Dawid Rzymski – 5,4
  9. Alicja Sołtykowska – 5,4
  10. Karol Świercz – 5,0
  11. Karolina Świercz – 5,0
  12. Oliwia Zych – 5,3

 

VI d

  1. Agata Dobrucka – 5,18
  2. Kamil Fedorowicz – 5,09
  3. Jacek Karbowiak – 4,81
  4. Natalia Kasprzak – 4,81
  5. Jakub Kubczak – 4,81
  6. Szymon Paszak – 5,00
  7. Daniel Pietrowski – 5,00
  8. Karolina Przybylska – 5,00
  9. Sabina Szczygieł – Grzybowska – 5,00
  10. Eryk Szymański – 4,90
  11. Julia Waszak – 5,27
  12. Martyna Wróblewska – 4,90
  13. Wiktoria Wysocka – 4,81
  14. Maja Zdziabek – 4,90

 

VI e

  1. Julia Mikołajczak – 5,90
  2. Marta Kabat – 5,72
  3. Adrianna Maciejewska – 5,36
  4. Mikołaj Milczarek – 5,36
  5. Zuzanna Górska – 5,27
  6. Julia Perlik – 5,18
  7. Nikola Trawińska – 5,18
  8. Filip Filipiak – 4,90
  9. Jakub Kaczmarek – 4,81
  10. Martyna Śniegowska – 4,81
  11. Robert Rosiejka – 4,80

 

VI f

E.B
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 imienia 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty we Wrześni,
Szkolna 1, 62-300 Września
tel.: 605 217 530, email: sekretariat@ssp-1.wrzesnia.pl
NIP: 7891323144
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x