Dzień Dziecka na sportowo – obchody Święta Sportu Szkolnego

Anna Dziekan
5 czerwca, 2024
Święto Sportu Szkolnego

We wtorek, 4 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Święto Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka. Całe wydarzenie było pełne emocji, zabawy i radości.

Na początku była okazja uczestniczenia w emocjonujących wyścigach rzędów, w których nasi uczniowie pokazali nie tylko swoje umiejętności sportowe, ale także ducha rywalizacji i współpracy.

Następnie podziwialiśmy pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Marzenina. Dzieci zobaczyły z bliska sprzęt strażacki, poznały zasady bezpieczeństwa podczas pożarów oraz udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Była to nie tylko atrakcja dla uczniów, ale także możliwość zdobycia cennej wiedzy i poznania pracy strażaka .

Kolejnym punktem programu były warsztaty taneczne z Julią Wieczorek. Uczniowie mieli możliwość poznania nowych kroków i choreografii. Julia swoim profesjonalizmem i pozytywną energią zainspirowała uczniów do tańca i ruchu .

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które włożyły ogromny trud i wysiłek w przygotowanie tego wydarzenia – organizatorom, sędziom, dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom za aktywny udział. Chcielibyśmy także bardzo podziękować Radzie Rodziców za wsparcie organizacji imprezy oraz przygotowanie upominków dla dzieci.

https://ssp-1.wrzesnia.pl/wp-content/uploads/2024/06/Dzien-Dziecka-i-Swieto-Sportu-Szkolnego-2024.mp4

 

Organizatorzy i sędziowie


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl