Turniej Nadziei Olimpijskich🏐

Ilona Zielińska-Czubek
17 maja, 2026
W dniach 15–17.05 w Bydgoszczy odbył się Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich🏐, podczas którego nasze zawodniczki miały zaszczyt reprezentować barwy Wielkopolski! 💪🔥

Jesteśmy niezwykle dumni, że siatkarki naszej szkoły znalazły się w gronie najlepszych sportowców regionu i mogły rywalizować w tak prestiżowym wydarzeniu. 🙏🏆Dziewczyny zajęły 🥉miejsce w turnieju 👏

Nasze reprezentantki👇:
Maja Wardeńska
Ewa Karska

Gratulujemy 🍀

Trener: Ilona Zielińska-Czubek