W dniach 15–17.05 w Bydgoszczy odbył się Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich🏐, podczas którego nasze zawodniczki miały zaszczyt reprezentować barwy Wielkopolski! 💪🔥
Jesteśmy niezwykle dumni, że siatkarki naszej szkoły znalazły się w gronie najlepszych sportowców regionu i mogły rywalizować w tak prestiżowym wydarzeniu. 🙏🏆Dziewczyny zajęły 🥉miejsce w turnieju 👏
Nasze reprezentantki👇:
Maja Wardeńska
Ewa Karska
Gratulujemy 🍀
Trener: Ilona Zielińska-Czubek