MATEUSZ GOŚCIEJ WICEMISTRZEM POLSKI!!!

Aneta Knopkiewicz and Iwona Nowak
19 czerwca, 2022
         Mateusz Gościej jest wyjątkowym uczniem naszej „Jedynki” (kl.6b) i należy do nielicznego grona zdobywców laurów na najwyższym szczeblu. W XXVIII Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, który odbył się 18-19.06.2022r. na stadionie AZS Łódź, zdobył srebrny medal w rzucie piłeczką palantową (rzut na odległość 59,5m, a do złota zabrakło 3,5m). Znalazł się tam dzięki talentowi, pracy, staraniom rodziców i trenerów. Poza tym jest jedynym w tym roku przedstawicielem powiatu wrzesińskiego, który zdobył medal w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych. Należy nadmienić, że jego start wisiał na włosku, ponieważ Mateusz zmagał się z chorobą.

Oczywiście gratulujemy też pozostałym uczestnikom imprezy, między innymi Claudii Kępczyk uczennicy klasy sportowej 4c, która zajęła 20 miejsce w stawce 44 zawodniczek finału ogólnopolskiego w rzucie piłeczką palantową.

Ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!