Laur zwycięzcy należy do Jakuba

admin
13 maja, 2022

,,Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału-tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień”

                                                                                                                                     James Madison

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu to jeden z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy.

W tym roku szkolnym Jakub Furmanek podjął rywalizację z najlepszymi uczniami województwa. W imponujący sposób pokonywał kolejne etapy konkursowe, wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami, a jego ciężka i systematyczna praca została nagrodzona. Jakub to ubiegłoroczny laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego, a 10 maja 2022 roku  odebrał zaświadczenie laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Fizycznego. Warto wspomnieć, że otrzymał również wyróżnienie w konkursie matematycznym ,,Złota Żaba”.

Wyjątkowe sukcesy Jakuba to jego wytężona praca, zaangażowanie rodziców, a także realizowanie indywidualnego toku nauczania z matematyki oraz  fizyki.

Osiągnięcia naszego wychowanka utwierdziły nas w przekonaniu, że warto szukać i inwestować w talenty. Serdecznie gratulujemy zwycięstw oraz życzymy dalszych sukcesów, jednocześnie dziękujemy za wskazanie drogi młodym ludziom oraz za promowanie SSP nr 1 we Wrześni im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty.

 

 

 

 


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl