W poniedziałek 4 maja, w Lesznie reprezentacja klasy 4c sportowej wzięła udział w wielkopolskich eliminacjach projektu „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie”. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym 🔥
Zawodniczki dzielnie walczyły w dwuboju (bieg + technika)🏃♀️🏃mierząc się z najlepszymi talentami z całej Wielkopolski. Udział w zawodach był dla nich cennym doświadczeniem sportowym oraz okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśniczek z innych szkół.
Nasze uczennice pokazały klasę, masowo meldujac się w pierwszej dziesiątce 👏👏👏
🌞Hanna Szczygielska
🌞Helena Lubawa – Galązkiewicz
🌞Amelia Brzezińska
🌞Lena Grajek
Gratulacje dla całej ekipy za walkę do ostatniego metra!