OLIVIA BURY Z KLASY SPORTOWEJ VII C ZWYCIĘŻCZYNIĄ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Katarzyna Wyrozumialska
16 marca, 2022
praca Olivii Bury
Polski Komitet Olimpijski ogłosił konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą „Co lubię? Sport lubię!”. Zadaniem uczniów było wyrażenie w formie pracy plastycznej odpowiedzi na pytanie „Co czuję, gdy uprawiam sport?” oraz dołączenie do pracy krótkiego tekstu.

Do konkursu zgłosiły się Olivia Bury VII c, Maja Olszewska V b oraz Patrycja Pietrzak V b. Wszystkie uczennice biorą udział z zajęciach sportowych z piłki siatkowej – Olivia uczęszcza do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej, natomiast Maja i Patrycja biorą udział w SKS z piłki siatkowej.

W organizacji konkursu nie przeszkodziła edukacja zdalna, a jego przedłużenie (z 22.12.21 r. na 28.02.22 r.) spowodowało, że uczestnicy z całej Polski zyskali czas na przygotowanie prac przed feriami zimowymi lub po nich. Na konkurs przesłano ponad 1600 prac z prawie 500 szkół podstawowych z całej Polski. Połączenie tematyki sportu i sztuki spotkało się z ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Wczoraj tj. 15.03.2022 zostały ogłoszone wyniki zwycięzców, a w gronie tych najlepszych znalazła się praca Olivii Bury 😉

 

Wszystkim gratulujemy talentu i wyobraźni, bo prace naszych siatkarek były naprawdę bardzo oryginalne 😉


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl