Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023

admin
1 września, 2022
Uczniowie klasy sportowej wraz z wychowawcą na rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023
Po dwóch miesiącach beztroskich, słonecznych i gorących wakacji czas wracać do szkoły. Według Platona „Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”. Najwcześniej, bo o godz. 8.00 chętne nie tylko do zabawy, ale i nauki rozpoczęły nowy rok szkolny 2022/2023 oddziały przedszkolne, spotykając się z wychowawcami w salach. Na boisku wraz z rodzicami pojawili się uczniowie klas I gotowi na wielką przygodę z nauką. O godz. 9.30 odbyło się spotkanie uczniów i rodziców klas IV. Uczniowie z pozostałych klas spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych pomieszczeniach lekcyjnych o godz. 9.00.

 

Dyrektor Szkoły – P. Arleta Nowak – serdecznie powitała wszystkich przybyłych na boisko szkolne, dodając otuchy zwłaszcza najmłodszym. Pani wicedyrektor Aleksandra Wajler przekazała najistotniejsze informacje. Obie Panie życzyły wszelkich sukcesów, motywacji oraz nieustannego zapału do pracy. Po spotkaniu z Dyrekcją wszyscy uczniowie klas I i IV udali się do wyznaczonych sal, w których bliżej poznali swoich wychowawców.

Życząc pozytywnej energii, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności oraz nawiązywania nowych przyjaźni – zapraszamy do naszej galerii.

 

 

 


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl