Nabór do klasy sportowej 2024/25

Katarzyna Wyrozumialska and Sławomir Stefański
9 stycznia, 2024
Szanowni Rodzice,

 

z przyjemnością informujemy, że startuje nabór do klasy sportowej w SSP 1 Września na rok szkolny 2024/2025 (klasa IV).

 

Już 23 stycznia 2024 r. (wtorek) w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 we Wrześni, o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców zainteresowanych kształceniem ich dzieci w klasie sportowej o profilu piłki siatkowej w roku szkolnym 2024/2025. Nabór jest prowadzony dla uczniów z rocznika 2014 dziewcząt i chłopców. Oficjalnym partnerem klasy są SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Wszystkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu 23 stycznia, o godzinie 18:00, w auli SSP 1 Września.

 

Przed posłaniem swoich pociech do IV klasy zapewne macie Państwo wiele pytań, na które warto znaleźć już dziś odpowiedź. Jeżeli zastanawiacie się Państwo czy warto zapisać dziecko do klasy sportowej i czy da sobie radę, zapraszamy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, pokażemy jak takie klasy funkcjonują w naszej szkole oraz omówimy najbliższą ścieżkę rozwoju dziecka.

 

,,Rodzice, którzy angażują się w treningi swoich dzieci, nie tylko inwestują w rozwijanie umiejętności sportowych, ale również w kształtowanie wartościowych cech charakteru. Siatkówka/sport – to nauka dyscypliny, szacunku, pokory, współpracy z innymi i radzenia sobie z trudnościami. Wydaje się, że to długie godziny spędzone na boisku, ale tak naprawdę to inwestycja w przyszłość. To rozwijanie odpowiedzialności, pewności siebie, zdolności pracy w zespole, a także budowanie trwałych przyjaźni.

Dziecko uczące się poprzez sport nie tylko zdobywa umiejętności fizyczne, ale również cenne doświadczenia życiowe, które kształtują je na przyszłość. To nie tylko zajęcia, to nauka życiowej mądrości i umiejętności, które posłużą przez całe życie”.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Trenerzy Katarzyna Wyrozumialska i Sławomir Stefański

 

 


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl