Siatkarki Jedynki drugie w turnieju młodziczek

Ilona Zielińska-Czubek
1 września, 2021

W niedzielę 27 września zawodniczki klasy sportowej 8c rozegrały Turniej Młodziczek organizowany przez UKS OLIMP Września. Do startu przystąpiły cztery zaprzyjaźnione ekipy z Kalisza, Ostrzeszowa i Wrześni. Grano systemem każdy z każdym do 3 setów bez względu na wynik. W wyniku losowania pierwszy mecz dziewczęta rozegrały z zespołem wrzesińskim.

Okres pandemii sprawił, że zawodniczki wyszły na mecz niepewne, a to przełożyło się na wynik pierwszego seta. Z każdą piłką było jednak coraz lepiej i kolejne sety bezapelacyjnie padły łupem naszych siatkarek. W drugim spotkaniu zmierzyły się z ekipą z Ostrzeszowa. Początek meczu zdecydowana przewaga i pewne zwycięskie 2 sety. W 3 secie nasze zawodniczki nieco zlekceważyły przeciwniczki i oddały go bez walki. Ostatnie spotkanie można nazwać finałowym. Dwie drużyny z wygranymi na koncie. Mecz był bardzo wyrównany, ale w końcówkach to rywalki zwyciężały w każdym secie.

Turniej był okazją do zdobycia kolejnych doświadczeń boiskowych i skonfrontowania umiejętności zawodniczek.Nasz zespół wystąpił w składzie:
Marcelina Gadzińska, Vanessa Janiszewska, Amelia Krysiak, Julia Polaczyk, Julia Maciejewska, Aleksandra Marzyńska, Zuzanna Michalak

Klasyfikacja końcowa:

  1. MUKS JANTAR KALISZ
  2. SSP 1 WRZEŚNIA
  3. UKS KOLIBER OSTRZESZÓW
  4. UKS OLIMP WRZEŚNIA

Zawodniczkom gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów.


Kontakt

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni im. 68. Wrzesińskiego Pułku Piechoty

Phone

+48 (61) 61 436 01 64

 

Email

ssp-1@wrzesnia.pl